Menu

Bu yatak bütün dolap probleminizi çözecek

Sahip olduklarınızı tıkış pıkış yatağın altına sokuşturmak düzgün bir çözüm değil. Fransız mobilya tasarımcısı size bir alternatif sunmak istiyor.

Parisot firmasının geliştirdiği bu yatak kullanıcısını yatağın bazasını kaldırarak altındaki geniş depolama alanına ulaştırıyor. Bu alanda tüm ayakkabılarınız, bavullarınız, yorganlarınız, yastıklarınız, kitaplarınız, küçük bebekleriniz (şaka) ve saklamak istediğiniz herşey depolanabiliyor.

Kids Avenue markası ile satışa sunulan bu ikiz yatak yaklaşık 2400 TL’den satışa sunulmuş. Yükseltilmiş çerçeve, entegre edilmiş dış rafları (aynı zamanda basamak olarak kullanılıyor), ve iç depolama alanından oluşuyor.

İçeri girmek istediğinizde bazayı yukarı kaldırınca size yardımcı olan hidrolikler yatağı yukarı kaldırıyor.

Bununla beraber Parisot’un tasarımı yatağınızın altındaki alanı verimli şekilde kullandıran ilk ürün değil. Konteyner adıyla başka bir ürün daha mevcut. Ancak Parisot’un tasarımı çok daha basitleştirilmiş. Dar apartmanındaki alanı verimli kullanmak isteyenden tutun da yatağını bir kaleye dönüştürmek isteyen bir 9 yaşındaki çocuğa kadar herkese hitap ediyor.

Yorumlar

yorum