Menu

Fenomene dönüşmüş 11 suçlu

 1. Jeremy Meeks
  Jeremy Meeks

  Jeremy Meeks


  İnternet fenomenlerimizden birincisi Jeremy Meeks, 3 diğer suçluyla birlikte tutuklandığında diğer hiçbir suçlu onun çektiği ilgiyi çekmedi. Bu resmi facebook’da yayınlandıktan sonra 7000 paylaşım ve 60000 beğeni aldı. Mavi gözleri ve sert yüz hatları ile etkileyici bir yüzü olan Jeremy evli ve iki çocuk babası.

 2. Stephanie Beaudoin

  Stephanie Beaudoin

  Stephanie Beaudoin


  21 yaşındaki Stephanie Beaudoin içlerinde hırsızlık, eşya çalmak ve gasp da içeren 114 suçla suçlanmaktadır. Facebook’da paylaştığı yukardaki resim internette çok popüler olmuştur. Hatta Dünya’nın en seksi suçlusu yada en taş hırsızı gibi tanımlamalarla tanımlanmakla kalmayıp birinin kendisi adına açtığı hayran sitesi kısa zamanda 10000 hayrana ulaşmıştır.

 3. Estibaliz Carranza

  Estibaliz Carranza

  Estibaliz Carranza


  Buz kadın lakabıyla tanınan Estibaliz, yakın zamanda nasıl eski kocası ve aşığını öldürdüğünü açıkladı. Onları nasıl motorlu testereyle parçaladıktan sonra almış olduğu beton yapma kurslarının yardımıyla cesetlerini sakladığını anlattı. Her ikisini de kafalarının arkasından ateş ederek öldürmüş, cesetlerini kestikten sonra derin dondurucuda dondurup ardından bodrumundaki kendi yaptığı betona gömmüştü. 2012 yılında ömür boyu hapse mahkum oldu.

 4. Luka Magnotta

  Luka Magnotta

  Luka Magnotta


  Luka 32 yaşında bir Kanadalı yamyam. Sevgilisini videoya kaydederken parçalayıp parçalarını birçok farklı adrese postaladı. Duruşmada deli olduğunu iddia ederek kurtulamaya calıştıysa da mühendislik öğrencisi Jun Lin’i öldürüp parçaladığını kabul etmek zorunda kaldı.

 5. Meagan Simmons

  Meagan Simmons

  Meagan Simmons


  Bazen geçmişteki günahlarınız sizi takip eder fakat Meagan Simmons temmuz 2010 da alkollü araç kullanırken yakalanıp 1 yıl gözetim cezası aldığında bu onu bir internet fenomeni haline getirdi. Yüzlerce erkek ona evlenme teklif etti ve resmi internette Çekici Suçlu CAPS’lerine dönüştü. CAPS 280 değişik versiyonuyla ve de Suçu nefesimi kesmek yada 50 ülkede aranıyor gibi komentlerle paylaşılmaktadır.

 6. Sean Korry

  Sean Korry

  Sean Korry


  İnternette Jeremy Meek’in rakibi diye tanınan Sean, yeşil gözleri ve kötü çocuk imajı ile internette oldukça ilgi çekti. Kory Fox News muhabiri gibi giyinmiş bir adama saldırmaktan dolayı tutuklandı. Bir tenis oyuncusu gibi giyinmişti ve adama tenis raketiyle vurmaktaydı.

 7. Lorena Tavera

  Lorena Tavera

  Lorena Tavera


  Eski El Paso Amerika gençlik güzeli Lorena, yankesicilikten yakalandığında El Paso’da 69 dolarlık bir tişört çalmaya çalışıyordu. Ayrıca ödenmemiş trafik suçları da mevcuttu.

 8. Amanda Knox

  Amanda Knox

  Amanda Knox


  Perugia İtalya’da oda arkadaşı Meredith Kercher bir cinayete kurban gidince Amanda Knox tutuklanmıştı. Ardından 26 yıl hapse mahkum oldu, fakat 3 Ekim 2011 de temyiz mahkemesi cinayet suçlamasını kaldırıp Amanda’yı tahliye etti.

 9. Angela Coates

  Angela Coates

  Angela Coates


  Angela 22 yaşında Georgia’da uygunsuz davranıştan dolayı 26 ağustusta tutuklandığında resmi georgiaarrests.org sitesinde yayınlandı. Anında bir internet sansasyonuna dönüşen Angela twitter’daki erkek nüfusunu çılgına çevirdi.

 10. Paul Bernardo

  Paul Bernardo

  Paul Bernardo


  Kendisi karısı Karla Homolka ile birlikte gerçekleştirdiği suçlarla tanınan Kanadalı bir tecavüzcü ve seri katildir. Çoğu kurbanları geç saatte otobüs duraklarında takip ederek yakaladığı kadınlardı. Af seçeneği olmadan 25 yıl hapse mahkum oldu. Kendisi tehlikeli suçlu diye açıklandığı için büyük ihtimalle hiçbir zaman serbest bırakılmayabilir.

Bununla beraber Bernardo hala ümitli çünkü 30 yaşında bir üniversite mezunuyla nişanlandı. Hatun hatta ayak bileğine Paul’un hatunu diye dövme yaptırmış.

 1. Jane Andrews
  Jane Andrews

  Jane Andrews


  Jane Andrews, York düşesi Sarah Fergusson’un elbiselerini sağlayan kraliyet elbisecisi iken erkek arkadaşı Tom Cressman kendisiyle evlenmeyeceğini beyan ettiğinde önce üzerine kan sıçramasın diye çırılçıplak soyundu. Ardından kafasını kriket sopasıyla patlatıp, göğsünden bıçakladı. Cinayetten sonra evine kaçtı lakin iki gün sonra tutuklandı.

Yorumlar

yorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *