Menu

Bugatti’nin yeni modeli bir oyunda çıkacak. Karşınızda Bugatti Vision Gran Turismo modeli! Video

bugatti
Bugatti herkes için araba yapmıyor. En yakın zamanda çıkardığı model olan Bugatti Veyron sadece 450 tane üretilmişti ve çabucak da bitmişti. 2 milyon dolarlık fiyatıyla tabii ki 450 arabanın satılması kısa da olsa bir zaman almıştı.

Ancak şirket herkes için araba yapmanın bir yolunu bulmuş görünüyor. Bugatti’nin açıklamasına göre sonraki süper arabaları PlayStation oyun konsolundaki Gran Turismo oyununda üretilecek. Projenin adı “Bugatti Vision Gran Turismo”, ve 2015 Frankfurt araba fuarında gösterilecek.

Bugatti hava giriş manifoldu

Bugatti hava giriş manifoldu


Tamamen gerçek dışı bir arabayı elektronik ortamda geliştirmek yerine Bugatti tasarım ekibi gerçek yarış pistinde performans gösterebilecek bir araba tasarlamanın üzerinde çalıştı. Araba biraz değişik görünecek ancak tabii ki bir sonraki Bugatti modelinin neye benzeyeceği konusunda bize fikir verecek.

Bu Bugatti’nin bir yarış oyunundaki ilk görüntüsü değil. Veyron Forza 2’de çıkmıştı ve bundan sonra Xbox serilerinde bulunmakta. Ancak bu Fransız şirketin ilk defa bitler ve byte’lar ile bir yarış arabası tasarımı.

Video:

Yorumlar

yorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *